مارینا بی سندز هتلی زیبا و محو کننده در کشور سنگاپور است. البته نمی توان آن را تنها هتل خواند، بلکه برجی می باشد که به نماد این کشور تبدیل شده است. از آن جایی که این هتل به مرکز شهر و بسیاری از جاذبه های گردشگری سنگاپور نزدیک است بیشتر توانسته نظر مسافران را به خود جلب کند.

موقعیت مکانی مارینا بی سندز

برج مارینا بی سندز در کنار دریاچه بی مارینا ساخته است. در نتیجه بسیاری از مسافران مستقر شده در این هتل، صبح زود و یا غروب می توانند به این آبی سحرانگیز خیره شوند.

برای بسیاری از مسافران و گردشگران مهم است هتلی که برای اقامت انتخاب می کنند علاوه بر دارا بودن امکانات خوب به شهر اصلی هم دسترسی آسان داشته باشد. افرادی که قصد مسافرت به سنگاپور را دارند انتخاب این هتل بهترین گزینه برای آن ها است. چرا که علاوه بر دسترسی راحت به مرکز شهر به موزه علم و هنر نیز امکان دسترسی بسیار آسان می باشد.

امکانات هتل مارینا

امکانات هتل مارینا

1. استخر روی بام مارینا بی سندز

هتل مارینا بی سندز را می توان جزء لوکس ترین هتل های جهان معرفی کرد. یکی از جذاب ترین بخش های این هتل استخری است که بر بام آن درست کرده اند.
استخری با فضای باز و مجلل ترین امکانات که اجازه می دهد از بالای برج و از داخل آب به تماشای کل شهر نشست. بدون شک تصور چنین منظره ای هم بسیار وسوسه انگیز است تا بتواند به راحتی جذب گردشگر داشته باشد. 

استخر روی بام مارینا بی سندز

این استخر دارای طولی معادل 140 متر است که شنا کردن در آن را به گونه ای می توان بی انتها خواند. در کنار این استخر مانند سواحل تخت هایی قرار داده اند که حتی اگر کسی قصد شنا کردن در آب را نداشت می تواند به راحتی در آنجا دراز بکشد و این منظره ی زیبا را تماشا کند.

مطالب مرتبط
جاهای دیدنی پاریس و معرفی 9 تا از پر‌‌‌بازدیدترین آنها

2. تعویض ارز در هتل

از دیگر امکاناتی که این هتل برای مسافران خود در نظر گرفته است این می باشد که آن ها به راحتی در داخل خود این برج می توانند ارز خود را عوض کنند. این بدون شک دارای ارزش بالایی برای مسافران از نظر نگهداری زمان بیشتر دارد.

3. رستوران با تنوع غذایی بالا

رستوران با تنوع غذایی بالا

در برج مارینا بی سندز در طبقات مختلف آن شاهد رستوران های مختلفی هستیم. اما مجلل ترین رستوران آن در یکی از طبقه های بالای این برج قرار دارد که قسمتی از آن در فضای باز چیدمان شده است. معماری این رستوران به گونه ای است که مانند فضای استخر می توان از آن بالا نمای شهر را نیز تماشا کرد.
یکی از مشکلاتی که اغلب مسافران دارند این می باشد که غذای کشور های دیگر اغلب با مزاج آن ها سازگاری ندارد. اما در این هتل رستوران های زیادی وجود دارد که از غذای آسیایی تا غذای آمریکایی در آن برای مشتریان سرو می شود.

4. مراکز تجاری لاکچری

بدون شک برج های مجللی چون مارینا بی سندز دارای مراکز تجاری لوکس و لاکچری نیز در خود می باشند. اما معمار خلاق آن محیط این مرکز خرید را به گونه ای طراحی کرده است که علاوه بر لذت خرید می توان از محیط آنجا نیز لذت برد.

مراکز تجاری لاکچری مارینا بی سندز

معماری این مراکز اینگونه است که در بعضی از طبقات آن جویی هایی بزرگ مانند رودخانه درست شده است که می توان برای پیمودن برخی از مسیر ها سوار قایق هایی که در آنجا هست؛ شد.

مطالب مرتبط
کبک کانادا و اطلاعاتی کامل در مورد آن+معرفی 9 جاذبه گردشی

5. اسکای پارک مارینا

یکی دیگر از جاذبه و امکانات گردشی این هتل و برج مارینا بی سندز وجود اسکای پارک در طبقه های بالایی برج است. این مکان نه تنها می تواند مورد استفاده مسافران اسکان شده در هتل قرار بگیرد، بلکه افرادی که در بیرون از این هتل هستند می توانند به آنجا آمده و از این محیط بزرگ لذت ببرند. 

اسکای پارک مارینا اغلب مکانی برای دورهمی و جشن گرفتن های کوچک شبانه محسوب می شود. در این فضا رستوران و بار نیز برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

در آخر:

برج مارینا بی سندز یکی از مجلل ترین برج ها و هتل های  جهان شناخته می شود. این هتل پنج ستاره مکانی مناسب برای افرادی است که به دنبال سفری لاکچری و پر هزینه می باشد.
این هتل دارای موزه و آمفی تئاترهای بزرگ و استاندارد برای هنر دوستان است. به طور کلی معمار این هتل موشه سفدی تمام مواردی که بتواند هر نوع نیازی را برطرف کند در این برج در نظر گرفته است.